About us

Firma Welding technology s.r.o. vznikla v roce 2018 v Ústí nad Labem s vizí osobního přístupu a profesionálního jednání. S našimi klienty chceme mít vazby, které budou nahrávat funkční a příjemné spolupráci. Nikdy jsme nechtěli vytvořit obří neosobní firmu, ve které by byl klient jen číslo zakázky a variabilní symbol na faktuře.

Co nabízíme? Jednoduše vše, co se týká svářečské techniky, ale i montáží, zámečnictví a oprav. Zkrátka kompletní služby nejen v energetickém průmyslu. Zaměřujeme se na skutečná přání a potřeby zákazníka, bereme v potaz jeho stávající situaci, základem je pro nás vždy individuální přístup.

Chcete vědět, jaké jsou metody svařování? Více o těchto metodách najdete zde.

Velmi dobré reference máme od známých firem jako je Promotherm s.r.o., HB Energomont s.r.o., Stellcris s.r.o., MontEx Welding s.r.o., a nebo Technoexport storage a.s. a Cermont s.r.o.

We believe that it is always possible to do things better, so we try to be one step ahead of our competitors. Whether it is a personal approach, responsibility, experience or the choice of quality materials and tools. We value our customers very much and the biggest honor for us is when they use our services repeatedly. Take advantage of them and you will be able to assess our qualities yourself.    

Ukázková spolupráce s firmou MontEx Welding s.r.o..