O nás

Firma Welding technology s.r.o. vznikla v roce 2018 v Ústí nad Labem s vizí osobního přístupu a profesionálního jednání. S našimi klienty chceme mít vazby, které budou nahrávat funkční a příjemné spolupráci. Nikdy jsme nechtěli vytvořit obří neosobní firmu, ve které by byl klient jen číslo zakázky a variabilní symbol na faktuře.

Co nabízíme? Jednoduše vše, co se týká svářečské techniky, ale i montáží, zámečnictví a oprav. Zkrátka kompletní služby nejen v energetickém průmyslu. Zaměřujeme se na skutečná přání a potřeby zákazníka, bereme v potaz jeho stávající situaci, základem je pro nás vždy individuální přístup.

Chcete vědět, jaké jsou metody svařování? Více o těchto metodách najdete zde.

Velmi dobré reference máme od známých firem jako je Promotherm s.r.o., HB Energomont s.r.o., Stellcris s.r.o., MontEx Welding s.r.o., a nebo Technoexport storage a.s. a Cermont s.r.o.

Věříme, že vždy je možné dělat věci lépe a snažíme se proto být o krok napřed před svou konkurencí. Ať se již jedná o osobní přístup, zodpovědnost, zkušenost či výběr kvalitního materiálu a nářadí. Svých zákazníků si velmi vážíme a tím největším vyznamenáním pro nás je, když našich služeb využívají opakovaně. Využijte jich i Vy a sami budete moci naše kvality posoudit.    

Ukázková spolupráce s firmou MontEx Welding s.r.o..